Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Studio SoInteractive

Studio SoInteractive realizuje zdjęcia motion capture dla producentów reklam, filmów, seriali, teledysków, gier. Studio SoInteractive świadczy usługi dotyczące animacji 2D/3D i produkcji filmowej (sprzęt, hala zdjęciowa, montaż, compositing). Do produkcji filmowych zewnętrznych przeznaczona jest kamera RED ONE wraz zestawem obiektywów RED PRIME (od 25mm do 300mm). Do zdjęć kamerą RED Studio SoInteractive oddaje do dyspozycji asystenta.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Kravviec

Od lat pracując jako grafik i motion designer, zdobywam doświadczenie przygotowując projekty graficzne, interfejsy stron i portali internetowych oraz interfejsy gier i aplikacji mobilnych. Posiadam sporą wiedzę z zakresu animacji 2/3D, kompozycji, kluczowania, postprodukcji, trackingu kamery i obiektu. Realizowane przeze mnie programy telewizyjne i spoty reklamowe były emitowane w: TVN, TVN Turbo, MTV, 4fun.tv, Viva, Mango. Zarządzałem również projektami, które obejmowały wdrożenie od podstaw nowych programów telewizyjnych w stacjach: OTV (Chorwacja), RiTv (Chorwacja), DSF (Niemcy), ForbiddenTV (Niemcy).

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich KLAPS

Konkurs Filmów Amatorskich KLAPS to konkurs artystyczny, skierowany do młodzieży w wieku od 15 do 24 lat. Konkurs ma charakter ogólnopolski. Postanowiliśmy wyróżnić trzy kategorie, w których możecie się wykazać: FILM FABULARNY: Czas trwania do 15 minut Proponowane gatunki (komedia, dramat, horror, parodia) Realizacja kamerą amatorską REPORTAŻ: Czas trwania do 8 minut Realizacja kamerą amatorską ANIMACJA: Wykonanie techniką dowolną Czas trwania do 5 minut

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

BARANKI DZIECIOM - wiosna 2012

4 marca Kino Pod Baranami rozpoczęło kolejną edycję cyklu Baranki Dzieciom - poranków filmowych dla najmłodszych Widzów! W cyklu wiosennym projekcje odbywają w niedzielne poranki, o godzinie 11.00.Ponownie stawiamy na polską animację - tym razem nieco mniej znaną, ale równie wartościową. W wiosennym repertuarze znajdą się między innymi fascynujące opowieści sprzed lat pewnego Dziadka (seria Nasz Dziadzio), przygody i przyjaźnie sympatycznego misia (seria Miś Kudłatek) oraz zabawne perypetie dzielnego myśliwego w zmaganiach z bardziej i mniej groźnymi zwierzętami (seria Pampalini. Łowca zwierząt). Wybierzemy się także na niezwykłą łąkę (seria Kolorowa łąka) i zanurzymy się w baśniowy świat królów, księżniczek, rycerzy i czarowników (seria Ballady). W ramach imprez towarzyszących festiwalom, jakie odbędę się wiosną w Kinie Pod Baranami, najmłodsi widzowie wyruszą w podróż do Rosji, Hiszpanii oraz Afryki. W trosce o kształtowanie kreatywności naszych Milusińskich, po seansach organizowane są warsztaty plastyczne, których tematyka powiązana jest z treścią obejrzanych wcześniej bajek. Część z tych spotkań poprowadzą animatorzy projektu Sztukolotnia. W tej wiosennej edycji odbędą się pierwsze muzyczne warsztaty w dziejach cyklu - zabawy perkusyjne organizowane przez Centrum Rytmu. Raz w miesiącu zapraszamy na autorskie warsztaty dla dzieci prowadzone przez Famigę - Miejsce dla Rodziny i Przyjaciół. W programie m.in.: zabawy chustą animacyjną, pokaz sztuczek psa.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego