Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

POLECANA OFERTA

Festiwal Animacji Teatralnej i Filmowej FATiF

Unikatowa formuła zakłada łączenie teatru lalkowego z filmem animowanym oraz innymi pokrewnymi dziedzinami jak sztuki wizualne, teatr tańca, muzyka na żywo. Jego celem jest stworzenie nowego sposobu rozumienia animacji – jako rodzaju narracji wspólnej dla filmu animowanego i teatru lalkowego, opartej na plastyce, formie, ruchu, znoszącej bariery językowe. Od 2005 roku pokazujemy teatralne filmy i filmowe spektakle. Ta idea czyni festiwal FATiF wyjątkowym w skali międzynarodowej, a tym bardziej polskiej, wypełnia lukę na imprezy zajmujące się sztuką współczesną na terenie Podhala, jest w stanie podkreślić wyjątkowy charakter uzdrowiska Rabka-Zdrój, łącznie z bogatym i wieloletnim dorobkiem teatru „Rabcio”. Oferta festiwalu jest skierowana do szerokiego grona odbiorców,począwszy od przedszkolaków, przez dzieci i młodzież szkolną, aż po ich rodziców. Program festiwalu jest skonstruowany dwuetapowo – cześć główną, prezentacyjną poprzedzają 3 cykle warsztatów animacji skierowanych do różnych grup dzieci, młodzieży i studentów, których efekty pokazywane są na zakończenie festiwalu.W głównym nurcie prezentujemy najlepsze dokonania ostatnich lat z zakresu filmu animowanego i teatru lalkowego, które realizują ideę FATiF, debiuty studentów, prezentacje konkursowe oraz wykłady naświetlające punkty styczne interesujących nas dziedzin. Na koniec dnia serwujemy rozluźniające koncerty z nurtu muzyki alternatywnej.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

ANIMA-POL

Studio Filmowe Anima-Pol powstało w Łodzi w 1989 r. Początkowo funkcjonowało, jako Spółka Polsko-Francuska, a w roku 1991 przekształciło się w prywatne studio filmowe. Studio prowadzą wspólnie Jadwiga Wendorff i Paweł Wendorff. Nasze studio posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji filmów animowanych. Od dwudziestu lat stale się rozwijamy. Nasze początki wiązały się z produkcją filmów dla dzieci, dziś spod naszej ręki wychodzą również filmy fabularne oraz dokumentalne.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

RENDER 305 Studio animacji 3D

Studio postprodukcyjne Render 305 powstało w 2009 roku. Naszą firmę tworzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie na rynku postprodukcji, animacji oraz reklamy zarówno na gruncie krajowym jak i zagranicznym. Stawiając na ciągły rozwój oraz czerpiąc ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy staramy się spełniać najbardziej wygórowane wymagania naszych klientów. W swoim dotychczasowym portfolio zgromadziliśmy dziesiątki reklam telewizyjnych oraz drukowanych kierowanych na rynek polski, francuski, angielski oraz indyjski. Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości usługi z zakresu postprodukcji, animacji 3D, efektów specjalnych oraz kompozycji. Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości usługi z zakresu postprodukcji, animacji 3D, efektów specjalnych oraz kompozycji.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Dni Filmu Duńskiego

Kino Pod Baranami, 8 – 14 czerwca 2012. Ambasada Danii i Duński Instytut Kultury zapraszają na Dni Filmu Duńskiego. Przegląd związany z przypadającą w tym roku duńską prezydencją w Radzie Unii Europejskiej w dniach 8-14 czerwca odwiedzi Kino Pod Baranami.Dni Filmu Duńskiego to okazja do zapoznania się z szerokim spectrum duńskiej kinematografii. W trakcie przeglądu zaprezentowane zostaną zarówno dzieła znanych duńskich reżyserów, którzy wywarli wpływ na kształt współczesnego kina europejskiego (m.in. Europa Larsa von Triera, Uczta Babette Gabriela Axela), jak i przedstawicieli nowego kina duńskiego, które cieszy się uznaniem międzynarodowej publiczności (m.in. Rodzina Pernille Fischer Christensen, nominowana do Złotego Niedźwiedzia; W lepszym świecie Susanne Bier, nagrodzone Oscarem dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego). W programie znalazła się również duńska animacja dla dzieci Wielki niedźwiedź Esbena Toft Jacobsena, zakwalifikowana do konkursu Generation Kplus berlińskiego festiwalu filmowego w roku 2011.BILETY: 14 zł | 11 zł, Baranki w Danii: 10 zł, karnet (13 filmów): 65 zł Wśród Widzów przeglądu rozlosujemy jubileuszowe wydawnictwa Danish Film Institute o kinie duńskim.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

12. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu

Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty to festiwal filmów wykraczających poza granice konwencjonalnego kina. Zastanawiając się nad formułą festiwalu, szczególnie nad filmami konkursowymi, zadaliśmy sobie pytanie: czy w kinie XXI wieku (kształtowanym przez gusta masowej publiczności) jest miejsce dla reżyserów idących na przekór modom, dla indywidualistów operujących własnym stylem, językiem nie do podrobienia.

Cena od: 0 pln do: 500 pln
Obszar działalności: Cała Polska

Wakacyjne Kadry w Kręgach Sztuki w Cieszynie

W dniach 4-8 lipca 2012 Wakacyjne Kadry będą gościć w Kręgach Sztuki. Jak zwykle ciekawe cykle, spotkania z twórcami i instytucjami filmowymi. Wstęp wolny Kino duńskie TVP Kultura przedstawia Kręgi Sztuki w 3D 48 lat DFK "Fafik" Nowe polskie kino Polonicum Krótki metraż Festiwale, festiwale Wakacyjne Kadry Dzieciom Pokazy specjalne Animacja dla młodzieżyi i dorosłych Nocne kino plenerowe Wakacyjne kadry dla najmłodszych Silesia w Kręgach Sztuki Oblicza muzyki

Cena od: 0 pln do: 0 pln
Obszar działalności: Cała Polska

Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych

Animator, obchodzący w tym roku swoje pięciolecie, niewątpliwie usadowił się na dobre na mapie najważniejszych festiwali filmów animowanych na świecie. Największą nowością, jaką zdecydowaliśmy się wprowadzić do programu Animatora jest konkurs filmów pełnometrażowych. Jestem przekonany, że ta innowacja zwiększy jeszcze atrakcyjność naszej imprezy i spotka się z życzliwym przyjęciem naszej publiczności. Głównym wydarzeniem festiwalu, na które szczególnie pragnę zwrócić uwagę, jest – oczywiście poza konkursami – szeroko zakrojona prezentacja animacji kanadyjskiej ze studia National Film Board. Jubileusz Jerzego Kuci.Goście: Abi Feijo, Friedrich Kirschner, Bruce Bickford.

Cena od: 0 pln do: 0 pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego