Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

kino zremiksowane

Totalny kolaż muzyki i filmu. Polega na wzajemnym przenikaniu się dźwięków z obrazami. Wizualizacje to miksowane za żywo klipy czerpiące ze światowej kinematografii, począwszy od filmu niemego i kina lat 20., poprzez animacje i wszelkie formy przekazu wizualnego. Autorem muzyki jest Piotr Krakowski: trębacz, kompozytor i producent muzyczny, autor muzyki do 4 filmów dokumentalnych i wielu programów telewizyjnych. Za stronę wizualną odpowiada Jacek Kabziński, VJ i fotograf.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Wytwórnia Filmów Oświatowych

Wytwórnia Filmów Oświatowych – najstarsza i najbardziej zasłużona instytucja filmowa w Polsce - realizuje produkcję filmową/dokumentalną/informacyjną/animacyjną/reklamową. - posiada, niezwykle bogate(ponad 5.000 filmów) archiwum filmowe(baza ujęć). - wynajmuje specjalistyczny sprzęt techniki zdjęciowej ( kamery podwodne /poklatkowe 16/35mm/HD), oświetlenie i dźwięk. - świadczy usługi montażowo-dźwiękowe (Final Cut Studio Pro). - powiela wysokonakładowo płyty Bluray/DVD z wysokiej jakości nadrukiem. - posiada Atelier Filmowe (BlueBox) - organizuje Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego - prowadzi Warsztaty Filmowe dla dzieci, młodzieży oraz studentów

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Wkręć się

Założeniem przeglądu jest prezentacja najlepszych etiud filmowych zrealizowanych w PWSFTviT. Przegląd jest imprezą cykliczną, w każdym miesiącu aż do lata planujemy jedną edycję. Impreza jest w całości studencką inicjatywą, której celem jest pokazanie szerszej publiczności filmów będących dziełami studentów. Po każdym seansie odbędzie się rozmowa z twórcami filmów, podczas której opowiedzą oni o specyfice pracy na planie w większości zapełnionym przez studentów. „Wkręć się!” to projekt wyjątkowy – jest to pierwszy przegląd etiud filmowych PWSFTviT o tak bogatym programie połączony z dyskusjami o filmie i pracy młodych twórców.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Festiwal Kina Letniego FILMOBRANIE

Kino Charlie, przez całe wakacje zaprasza na plenerowo-studyjne 2 FILMOBRANIE, tym razem na terenie Fabryki Sztuki na ul. Tymienieckiego. W lipcu i sierpniu przygotowaliśmy propozycje "letnie, łatwe i przyjemne" ale także takie, które będą zapowiadały wydarzenie filmowe roku, jakim jest Forum Kina Europejskiego. W ramach pokazów filmowych zostaną zaprezentowane filmy ważne artystycznie ("Sierociniec", "REC" - pokazane w ramach imprezy Viva Flamenco czy "Labirynt Fauna") oraz mistrzowskie prezentacje klasyków kina, najważniejsze filmy ostatnich lat m.in. Braci Coen, Wima Wendersa czy Pedro Almodovara. Projekcją filmu fabularnego, niejako "na deser" będą towarzyszyły projekcje filmów krótkometrażowych animacji, filmów dokumentalnych oraz najzabawniejszych filmów wyłowionych z Internetu. Nie zabraknie też nieśmiertelnych polskich komedii ("Ciacho" czy "Chłopaki nie płaczą"). Ciekawostką będzie możliwość prezentacji filmów amatorskich, których twórcy zechcą się pochwalić szerszej publiczności. Wszystkie projekcje będą odbywały się w oprawie pofabrycznej architektury Fabryki Sztuki z wyszynkiem serwowanym przez pub Portiernia - Design Cafe. W wybrane dni lipca i sierpnia zapraszamy na projekcje w kinie Charlie o godz. 19.00 a w Fabryce Sztuki pokazy odbędą się od godziny 21.00. Zapraszamy na stronę festiwalu www.filmobranie.pl

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Studio SoInteractive

Studio SoInteractive realizuje zdjęcia motion capture dla producentów reklam, filmów, seriali, teledysków, gier. Studio SoInteractive świadczy usługi dotyczące animacji 2D/3D i produkcji filmowej (sprzęt, hala zdjęciowa, montaż, compositing). Do produkcji filmowych zewnętrznych przeznaczona jest kamera RED ONE wraz zestawem obiektywów RED PRIME (od 25mm do 300mm). Do zdjęć kamerą RED Studio SoInteractive oddaje do dyspozycji asystenta.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego